SERIJA A: Fiorentina dobila derbi, Atalanta izvukla bod u Udinama (VIDEO)

U dvije utakmice popodnevnog programa Serie A Fiorentina je pobijedila Bolognu, dok su Udinese i Atalanta podijelili bodove.

U Firenci je u derbiju dviju momčadi koje se bore za plasman u europske kupove Fiorentina s 2:1 slavila protiv Bologne.

Bila je to vrlo uzbudljiva utakmica, a domaći su poveli preko Bonaventure u 17. minuti. Gosti su izjednačili 15 minuta kasnije preko Zirkzea iz jedanaesterca, a bili su i blizu potpunog preokreta u prvom poluvremenu, no pogodak Orsolinija je poništen.

U nastavku Fiorentina postiže pobjednički pogodak, također iz jedanaesterca, u uvodnim minutama nastavka, a pogodak je Nicolas Gonzalez.

U drugom susretu Udinese je bio blizu pobjede protiv Atalante. Poveli su preko Wallacea u 44. minuti, ali je Ederson izjednačio u sudačkoj nadoknadi.