Talgo voz koji je sinoć saobraćao iz Banja Luke za Sarajevo iskočio je iz šina kod Kaknja, javio je Klix.
Radi se o manjoj nezgodi koja se dogodila na ulaznim skretnicama, a na svu sreću povrijeđenih putnika nije bilo.
Nesreća se dogodila kada je lokomotiva talgo voza iskočila iz šina, a najveća sreća u svemu tome je što je kretanje voza na ulaznim skretnicama usporeno tako da veće štete nije bilo.




