U SVOM STILU: Pavkov u debiju doneo pobedu Čukaričkom u finalu (VIDEO)

Nogometaši Čukaričkog svladali su Napredak na Banovom brdu s 2-1 u 23. kolu Superlige.

Milan Pavkov donio je pobjedu svojoj novoj momčadi na debiju golom u 89. minuti. Nakon ubačaja Nemanje Milojevića, sin Zvezdinog trenera Vladana, glavom je pokupio loptu i plasirao je u gol.

Prethodno je iskusni Nebojša Bastajić doveo goste u prednost kada je već istekla sudijska nadoknada prvog poluvremena, prethodno si izgradivši poziciju za šut.

Ipak, samo tri minute nedostajale su domaćoj momčadi za izjednačenje nakon povratka na teren. Mladi Igor Miladinović izjednačio je rezultat na isti način kao i Pavkov kasnije – glavom nakon ubačaja Stevanovića s desne strane.

Čukarički je četvrti na tabeli sa 38 bodova, osam manje od trećeplasiranog TSC-a i tri više od Radničkog iz Kragujevca, koji zaostaje jedno mjesto. Progres je deseti sa 28 bodova.