USKORO U BUGARSKOJ: Hilal nastavio niz nepobjedivosti, a Mitrovićev niz golova! (VIDEO)

Nogometaši Al Hilala pobijedili su Al Tawoon rezultatom 2:0 u susretu 13. kola lige Saudijske Arabije. Srpska predstavnica ponovno je bila junakinja utakmice, a Hilal je produžila niz na 18 mečeva bez poraza u svim natjecanjima. Od kolovoza i susreta s Al Nasrom nisu izgubili.

Domaćini su kontrolirali igru ​​u prvom poluvremenu. Imali su veći posjed i više šuteva.

Aleksandar Mitrović je u 39. minuti postigao pogodak, ali je poništen. Razlog je prethodni faul srpskog reprezentativca u borbi za poziciju i udarac.

Do poluvremena nije bilo promjene rezultata. Mitrović je i u drugom poluvremenu bio u centru pažnje. U 59. minuti nije dosuđen jedanaesterac. Ipak, srpski se napadač ipak uspio upisati u listu strijelaca.

Zabio je u 81. minuti za 1:0. Nakon slobodnog udarca asistirao mu je Malcolm. Tada je zamijenjen u nadoknadi. Tada je Hilal golom Khana potvrdio trijumf.

Sada imaju 7 bodova više od Al Nasra i 10 više od današnjeg protivnika. U sljedećem kolu gostuju posljednjeplasiranom Al Hazemu.