Od večeras se putem društvenih mreža pokrenula akcija da tačno u 20 sati svi građani aplauzom iz svog stana/kuće podrže sve zdravstvene radnike koji daju sve napore kako bi izašli na kraj sa opakom zarazom.
Tako je večerašnja akcija naišla na odobravanje od građana, a nadamo se da će u narednim noćima građani još više podržati akciju!
Veliko bravo! Ostanite kod kuće, poštujte nadležne institucije i sve odluke!
Građani Bosne i Hercegovine večeras su u 20:00 sati izašli na balkone i terase i glasno aplaudirali za bh. ljekare i medicinare, te su se na ovaj način zahvalili na svemu što rade posljednjih sedmica u borbi protiv korona virusa. pic.twitter.com/OaFyw4SwgW
— TV N1 Sarajevo (@N1infoSA) March 18, 2020
Povjerenje je opravdala i Tuzla, pogledajte snimke iz naselja Stupine klikom na OVDJE.
Pogledajte i kako je Sarajevo aplaudiralo na OVDJE.




