Veliki gubitci su iza njih ali ipak spremno idu u nove pobjede.
Travnički ugostitelji odluku o otvaranju kafića dočekali su spremi te su danas, nakon dva mjeseca pauze, uslužili prve goste.
Uz poštivanje svih mjera, dezinfekciju, zaštitne maske i rukavice te fizičku distancu, spremni su da nastave tamo gdje su stali.
Pogledajte kako danas izgledaju ulice Travnika.










